Kontakt oss

Aurora kino Narvik holder til midt i sentrum av Narvik (vegg i vegg med byens Rådhus).

 

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Narvik om du har spørsmål.

Billetter kan kjøpes på våre nettsider, på våre billettautomater, over disken på Aurora kino Narvik, og i Strax kiosken.


Åpningstider Billettluka:
Alle dager : 17:00 - 21:00

Strax kiosken
:
Man - fre: 08:00 - 23:00, lør : 09:00 - 23:00, søn: 11:00 - 23:00
(NB! Strax kiosken selger kun billetter til kulturarrangement, ikke til kinoforestillinger)

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:

Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 17:00 på hverdager og fra 11:30 - 17:00 lørdag og søndag. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

Administrasjon:

Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00. Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.

Tlf: 90 88 99 00 
E-post: post@aurorakino.no

Vakttelefon maskinrom:

Tlf: 
41 62 94 82
Åpen 17:00-23:00

Post- og leveringsadresse:

Aurora kino Narvik
Kongens gt 47
8514 Narvik

Faktura adresse:

Aurora kino IKS - 874198 
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim


Aurora kino Narvik


Renèe Katrin Bjørstad
Kinosjef
renee@aurorakino.no
40 49 51 13

Roger Edvardsen
Teknisk ansvarlig/ Stedsfortredene kinosjef
rogere@aurorakino.no
41 68 09 44

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Marion Røst Heimlund
Markedssjef
marion@aurorakino.no
93 44 29 38

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Werner Røsler
It-sjef
werner@aurorakino.no
48 02 84 68

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34